Careers

Започни работа при нас

Ако проявявате интерес към нашата фирма и искате да се реализирате в областта на инфраструктурното строителство може да изпратите своето CV за разглеждане в съответната категория.

Машинист челен товарач - фадрома

„Автомагистрали-Черно море“ АД е частно акционерно дружество с 50 годишна история, традиции и изградени стандарти на качество в строителния сектор. Строителните обекти се намират в цяла България и чужбина. Във връзка с развитие на дейността и увеличаване обема на работа предлагаме свободни позиции за

Машинисти челен товарач - фадрома в кариера Върли бряг

Изисквания за заемане на длъжността:

*Подходящо образование;

* Правоспособност

*Личностни качества: отговорност, лоялност, организираност, инициативност, аналитично мислене, умения за работа в екип.

Вашите задължения:

* Извършвате работи, определени по функции, операции и манипулации предвидени по технологичен ред и съобразно работния план на строителен обект;

* Осигурявате и поддържате оптимален режим на работа на поверената Ви машина.

Ние предлагаме:

* отлична работна среда;

* мотивиращо заплащане;

* осигуряване на реалния доход;

* постоянна заетост.

За да се присъедините към нас от Вас се изисква да ни изпратите актуална автобиография. Обратна връзка ще бъде осъществена с кандидати одобрени по документи.

Кандидатствай
Направете запитване