Careers

Започни работа при нас

Ако проявявате интерес към нашата фирма и искате да се реализирате в областта на инфраструктурното строителство може да изпратите своето CV за разглеждане в съответната категория.

Електротехник

Във връзка с оптимизиране на работните процеси, ,,Автомагистрали - Черно море“ АД търси да назначи

Електротехник кариера Каровча

Основни задължения:
  • Монтиране на всички видове прекъсвачи, превключватели и защитна апаратура;
  • Ремонт на ел. двигатели, генератори, пускова апаратура, ел. инсталационна дейност и др.
Изисквания за заемане на длъжността:
  • средно специално образование, степен /курс/ за професионална подготовка и за съответната квалификационна група по електро безопасност.
Ние предлагаме:
  • Осигуряване на реални доходи;
  • Отлична работна среда;
  • Постоянна заетост;
Необходими документи за кандидатстване: актуална автобиография.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, предоставената от Вас, ще бъде използвана само за целите, за които е поискана, и в съответствие с правилата за конфиденциалност.
Кандидатствай
Направете запитване